Üye Girişi   |   Yeni Üyelik
Hoşgeldin
   |   
Sepetim0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Müşteri Hizmetleri  |  0 (850) 455 56 57

İade ve Değişim Şartları

İade ve Değişim Şartları
 
Şirketimiz, tüketici haklarını korumakta ve satış sonrası müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır. Satın aldığınız ürünlerle ilgili yaşayabileceğiniz memnuniyetsizlik, üretim ve servis kaynaklı her türlü sorun, titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.

İade ve Değişim Yapılacak Ürünlerin Faturası
 

İade ve değişimi yapılacak ürünün faturasının tüm nüshaları ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir.
İade ve değişimi yapılacak ürünün faturasının alt kısmında iade bölümü mevcuttur.

İade ve değişim işlemleriniz için bu bölümü doldurmanız gerekmektedir.


Değişim Yapılacak Ürünler
 
Değişim prosedürlerimiz gereği kullanılmayan, etiketi üzerinde, tadilat görmemiş ürünün değişimini siparişinizin tarafınıza ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde, faturanızın alt kısmında bulunan ilgili bölümü doldurarak, ürün ebatına uygun ve zarar görmeyecek ambalajda tarafımıza Pancar Organize Sanayi Bölgesi 6. Cadde No:3 Torbalı/İzmir adresine Yurtiçi kargo ile alıcı ödemeli olarak gönderdiğiniz takdirde gerekli işlemler yapılacaktır. Yurtiçi Kargo Müşteri Numaramızı (249205080) kargo firması yetkililerine bildirim yaparak da gönderebilirsiniz. (Ürünlerinizi gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden Yurtiçi Kargo'ya ait 12 haneli gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız.) Bunun dışında herhangi bir kargo şirketiyle elimize ulaşan ürünlerin iadesi ve ulaşım bedeli kabul edilmeyecektir. Her sipariş için değişim ya da iade hakkının tek seferlik bir seçimlik hak olduğunu hatırlatır, değişimin değişiminin ya da iadesinin olmayacağını belirtmek isteriz. Siparişiniz tarafımıza ulaştığı gün itibariyle 3 iş günü içerisinde işlem görecek olup, maille bildirim yapılarak, ürünleriniz tedarik sürecine alınacaktır. Bu süreçte sistemimizde ürün/ler mevcut ise işleminiz yapılarak tarafınıza sevkiyatı yapılacaktır. Aksi taktirde size geri dönüş yapılıp, bilgisi verilecektir. Tarafınıza ulaşan, kullanılmayan, ambalajı bozulmamış, etiketi üzerinde ürünün değişimini, teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde faturanızı ibraz ederek mağazalardan beden değişimi yapılabilmektedir. Fakat ürünün aynı kodda başka rengi ve bedeni olması şartı ile ürünün diğer renk varyantları ile değişimi de mümkündür. Niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan hijyenik durumu hassas olan ürünlerin(iç çamaşırı, mayo, kozmetik vb.) iade ve değişimi yapılmamaktadır.

İadesi / İptali Yapılacak Ürünler (Cayma Hakkı)
 

İade prosedürlerimiz gereği kullanılmayan, etiketi üzerinde, tadilat görmemiş ürünün değişimini siparişinizin tarafınıza ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde, faturanızın alt kısmında bulunan ilgili bölümü doldurarak, ürün ebatına uygun ve zarar görmeyecek ambalajda tarafımıza Pancar Organize Sanayi Bölgesi 6. Cadde No:3 Torbalı/İzmir adresine Yurtiçi kargo ile alıcı ödemeli olarak gönderdiğiniz takdirde gerekli işlemler yapılacaktır. Yurtiçi Kargo Müşteri Numaramızı (249205080) kargo firması yetkililerine bildirim yaparak da gönderebilirsiniz. (Ürünlerinizi gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden Yurtiçi Kargo'ya ait 12 haneli gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız.) Bunun dışında herhangi bir kargo şirketiyle elimize ulaşan ürünlerin iadesi ve ulaşım bedeli kabul edilmeyecektir. Ürününüz tarafımıza ulaştığı gün maille bildirim yapılacak olup, ade işleminiz 5 iş günü içerisinde yapılacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Genel prosedür olarak bir sonraki dönem ekstresine (1 ay) yansıtılmaktadır. Online satış ve mağaza stoklarının farklılığı sebebiyle ürünlerinizle ilgili mağazalarımızdan iade işlemi yapılamamaktadır. Niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan hijyenik durumu hassas olan ürünlerin(iç çamaşırı, mayo, kozmetik vb.) iade ve değişimi yapılmamaktadır.


Tüm Banka Kartları ve Kredi Kartları Geçerlidir.
.